به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!
استفاده غیر تجاری

جستجوی ویزا

ویزای تضمینی ( ویزای کاری )
 • زمان تحویل: 30 روز کاری
 • اعتبار ویزا: 6 ماهه
 • تعداد ورود: 5
 • نوع ویزا: ویزای کاری
15,000,000 ریال

پیش پرداخت: 1,500,000 ریال

رزرو

ویزا را کشوری که می خواهید به آن سفر کنید، برایتان صادر می کند و با داشتن آن در واقع این اجازه را دارید که به آنجا بروید. اگر قصدتان از سفر به یک کشور خارجی، تفریح باشد، ویزای مسافرتی لازم دارید. ویزای مسافرتی معمولا مدت زمان 30 و 60 روزه دارد و تا همان مدت می توانید در آن کشور بمانید و در مواقعی می توانید مدت زمان سفرتان را تمدید کنید اما اگر بخواهید برای کار به کشور دیگری بروید، باید ویزای کار دریافت کنید.   برای گرفتن ویزا باید به سفارت یا کنسولگری کشور مورد نظرتان در ایران بروید. اصول این است که برای سفر به یک کشور، باید پاسپورتی داشته باشید که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.   پروسه ی رسیدگی به ویزا و صدور آن، پروسه ای 1 یا 2 روزه نیست و کمی طول می کشد. بنابراین اگر تاریخ خاصی را برای سفرتان در نظر دارید، کار عاقلانه این است که زودتر از موعد اقدام کنید و آن را به دقیقه ی 90 موکول نکنید. بعضی وقت ها می توانید ویزا را موقع رسیدن به مقصد دریافت کنید اما بهتر است خیلی روی این موضوع تکیه نکنید.

اصل پاسپورت های جدید و قدیمی: صفحه اول و صفحاتی که مهر ورود و خروج یا ویزا دارند، حتما باید اسکن شوند ترجمه شناسنامه هر یک از متقاضیان ترجمه سند ازدواج اگر زن و شوهر با هم اقدام می کنند تکمیل فرم درخواست ویزا Application form تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی Family Information یک قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی زمینه سفید ترجمه سند ملکی در صورت وجود ترجمه مدارک شغلی ( برای صاحبان مشاغل جواز کسب، روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، پروانه طبابت، پروانه نظام مهندسی و یا پروانه بهره وری لازم است. کارمندان باید نامه اشتغال به کار، سه فیش حقوقی آخر و حکم کارگزینی یا حکم بازنشستگی خود را ارائه دهند.) گردش حساب سه ماهه آخر که نشان دهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد و نامه تمکن Bank Statement به زبان انگلیسی ممهور به مهر امور بین الملل بانک دعوتنامه به همراه مدارک مالی و کارت شناسایی فرد دعوت کننده و مدارک اثبات رابطه خویشاوندی دعوت شونده با دعوت کننده (در صورت نبود دعوتنامه ارائه رزرواسیون هتل الزامی است.)

جزئیات بیشتر
ویزای گردشگری ایتالیا ( ویزای توریستی )
 • زمان تحویل: 21 روز کاری
 • اعتبار ویزا: 90 روز
 • تعداد ورود: 1
 • نوع ویزا: ویزای توریستی
40,000,000 ریال

پیش پرداخت: 26,000,000 ریال

رزرو

همانطور که از اسم آن مشخص است، این نوع ویزا برای اهداف توریستی و گردشگری صادر می‌شود. برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا گردش حساب بالا و تمکن مالی تعیین کننده اصلی می‌باشد. شما با ویزای توریستی ایتالیا می‌توانید تا ۹۰ روز در هر ۶ ماه اقامت داشته باشید.

مدارک هویتی/ نامه تمکن مالی/ بیمه نامه مسافرتی/ دعوتنامه/ اصل تمامی مدارک به همراه ترجمه آنها الزامی می باشد.

جزئیات بیشتر
ویزای تحصیلی ایتالیا ( ویزای دانشجویی )
 • زمان تحویل: 2 تا 3 ماه
 • اعتبار ویزا: حداقل 3 ماه
 • تعداد ورود: 2
 • نوع ویزا: ویزای دانشجویی
45,700,000 ریال

پیش پرداخت: 20,000,000 ریال

رزرو

 

برای تحصیل به زبان ایتالیایی باید مدرک و نمره مورد قبول آزمون‌های زبان ایتالیایی را ارائه دهید. این آزمون‌ها شامل آزمون CELI و CILS است. این آزمون‌ها برای تمامی دانشگاه‌های ایتالیا معتبر و قابل قبول است و همانطور که در بالا گفته شد حداقل مورد قبول B2 یا B1 (بسته به رشته و مقطع تحصیلی شما) می‌باشد.

Array

جزئیات بیشتر
کار در ایتالیا ( ویزای کاری )
 • زمان تحویل: 90 روزه
 • اعتبار ویزا: 180 روز
 • تعداد ورود: 1
 • نوع ویزا: ویزای کاری
33,400,000 ریال

پیش پرداخت: 18,000,000 ریال

رزرو

ویزای کاری ایتالیا مجوز دولت ایتالیا برای ورود به این کشور برای کار است. اگر فرد شهروند کشوری خارج از اتحادیه اروپا است و تمایل به کار در این کشور را دارد باید برای این ویزا درخواست نماید. اگر کسی شهروند کشوری عضو اتحادیه اروپا یا یکی از کشورهای نروژ، ایسلند یا لیختن اشتاین است نیازی به مجوز کار در ایتالیا نخواهد داشت. با این حال برای مدتی بیش از 90 روز باید برای اقامت در اداره شهرداری آن محل مراجعه نماید. آنها قادر خواهند بود تا وی را در مورد اسنادی که به همراه درخواست ارسال می شوند راهنمایی نمایند. شهروندان خارج از اتحادیه اروپا نیاز به اخذ ویزا، اقامت از طریق تمکن مالی، سایر روش های آن و مجوز کار برای زندگی و اشتغال در این کشور را دارند.  

کپی قرارداد امضا شده گواهی رسمی و کپی نولا اوستا فرم تکمیل شده درخواست اقامت بلند مدت در کشور ایتالیا پاسپورت معتبر با دو صفحه سفید و حداقل سه ماه اعتبار پس از اتمام مهلت ویزا دو قطعه عکس در قطع پاسپورت گواهی محل اقامت در کشور ایتالیا گواهی در اختیار داشتن منابع مالی کافی برای اقامت در ایتالیا مبلغ 116€ (یورو) بعنوان مبلغ رسیدگی به مدارک جهت صدور ویزای کاری ایتالیا کلیه مدارک تحصیلی و آموزشی مرتبط با حوزه فعالیت فرد

جزئیات بیشتر
ورود یا ثبت ‌نام شما در گردش s360 به منزله قبول قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌های گردش s360 و قوانین حریم خصوصی است.

کد تایید را وارد کنید

کد 4 رقمی به شماره برای شما ارسال شد.

01:30 تا درخواست مجدد کد
اصلاح شماره موبایل

خوش آمدید

لطفا کلمه عبور خود را وارد کنید.

فراموشی کلمه عبور

برای بازیابی کلمه عبور آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کنید.

رمز عبور جدید خود را وارد کنید

عضویت شما تایید شد

لطفا اطلاعات تکمیلی خود را وارد کنید.

Close