به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!
استفاده غیر تجاری

جستجوی ویزا

ویزای گردشگری کنیا ( ویزای توریستی )
 • زمان تحویل: 4 تا 14 روز کاری
 • اعتبار ویزا: 90 روز
 • تعداد ورود: 2
 • نوع ویزا: ویزای توریستی
50

پیش پرداخت: 30

ارسال درخواست

کنیا از جمله کشورهای شرق آفریقا است و در همسایگی با کشورهای تانزانیا، اوگاندا، سودان، اتیوپی و سومالی قرار دارد و با برخورداری از طبیعتی منحصر به فرد و با داشتن آداب و رسوم، پوشش و فرهنگ، ماجراجویان و گردشگران زیادی را جذب خود می‌کند. این کشور با طبیعت بکر، از آن دست کشورهایی است که در سال‌های اخیر توجه ماجراجویان و طبیعت‌گردان زیادی را به خود جلب کرده است؛ این سرزمین همیشه آفتابی برای تمام گردشگران ورودی خود ویزا در نظر گرفته است که برای سفر به کنیا می‌بایست جهت دریافت آن اقدام کنید. خوب است بدانید که برای دریافت ویزای توریستی کنیا نیازی به وقت مصاحبه با فرد متقاضی نیست.

داشتن گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار داشتن حداقل یک صفحه خالی از گذرنامه بلیط های پرواز رفت و برگشت داشتن دعوت نامه از دوستان یا خانواده در کنیا یا تایید رزرو هتل جهت اقامت موقت در کنیا

جزئیات بیشتر
ویزای ترانزیت کنیا ( ویزای ترانزیت )
 • زمان تحویل: 4 تا 14 روز کاری
 • اعتبار ویزا: 72 ساعت
 • تعداد ورود: 1
 • نوع ویزا: ویزای ترانزیت
16,100,000 ریال

پیش پرداخت: 10,280,000 ریال

رزرو

برای افرادی صادر می شود که از طریق کنیا قصد سفر به کشور دیگر را دارند. این افراد اجازه اقامت و عبور از خاک کنیا به مدت ۷۲ ساعت را دارند. توجه داشته باشید که مسافرینی که پرواز های مستقیم در فرودگاه کنیا به مقاصد دیگر داشته و جهت ادامه سفر خود مجبور به تغییر و یا خروج از فرودگاه کنیا را ندارند، نیازی به اخذ ویزای ترانزیت ندارند.

داشتن گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار داشتن حداقل یک صفحه خالی از گذرنامه بلیط های پرواز رفت و برگشت

جزئیات بیشتر
ویزای تحصیلی کنیا ( ویزای دانشجویی )
 • زمان تحویل: 14 روز کاری
 • اعتبار ویزا: 180 روز
 • تعداد ورود: 2
 • نوع ویزا: ویزای دانشجویی
45,000,000 ریال

پیش پرداخت: 22,000,000 ریال

رزرو

ویزا را کشوری که می خواهید به آن سفر کنید، برایتان صادر می کند و با داشتن آن در واقع این اجازه را دارید که به آنجا بروید. اگر قصدتان از سفر به یک کشور خارجی، تفریح باشد، ویزای مسافرتی لازم دارید. ویزای مسافرتی معمولا مدت زمان 30 و 60 روزه دارد و تا همان مدت می توانید در آن کشور بمانید و در مواقعی می توانید مدت زمان سفرتان را تمدید کنید اما اگر بخواهید برای کار به کشور دیگری بروید، باید ویزای کار دریافت کنید.   برای گرفتن ویزا باید به سفارت یا کنسولگری کشور مورد نظرتان در ایران بروید. اصول این است که برای سفر به یک کشور، باید پاسپورتی داشته باشید که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.   پروسه ی رسیدگی به ویزا و صدور آن، پروسه ای 1 یا 2 روزه نیست و کمی طول می کشد. بنابراین اگر تاریخ خاصی را برای سفرتان در نظر دارید، کار عاقلانه این است که زودتر از موعد اقدام کنید و آن را به دقیقه ی 90 موکول نکنید. بعضی وقت ها می توانید ویزا را موقع رسیدن به مقصد دریافت کنید اما بهتر است خیلی روی این موضوع تکیه نکنید.  

داشتن گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار داشتن حداقل یک صفحه خالی از گذرنامه بلیط های پرواز رفت و برگشت مدارک تحصیلی و ترجمه آن

جزئیات بیشتر
ورود یا ثبت ‌نام شما در گردش s360 به منزله قبول قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌های گردش s360 و قوانین حریم خصوصی است.

کد تایید را وارد کنید

کد 4 رقمی به شماره برای شما ارسال شد.

01:30 تا درخواست مجدد کد
اصلاح شماره موبایل

خوش آمدید

لطفا کلمه عبور خود را وارد کنید.

فراموشی کلمه عبور

برای بازیابی کلمه عبور آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کنید.

رمز عبور جدید خود را وارد کنید

عضویت شما تایید شد

لطفا اطلاعات تکمیلی خود را وارد کنید.

Close